У Міноборони країни-агресора кажуть, що до стрільб залучали також надводні кораблі та морську авіацію Північного флоту. Попередні випробування там проводили два тижні тому.

Читайте також Росія у листопаді масово звозила до кордону з Україною важку військову техніку: нові дані CIT

Згідно із повідомленням, ракету запускали із фрегата "Адмірал флоту Радянського Союзу Горшков". Стріляли нібито по морській мішені.

Заяви Путіна про ракету "Циркон"

  • Володимир Путін раніше заявляв, що у Росії завершують випробування гіперзвукової крилатої ракети "Циркон". У 2022 році вона надійде на озброєння військово-морського флоту держави-агресорки.
  • За його словами, під час тестування вона точно вразила як наземні, так і морські цілі з підводного розташування та надводних кораблів.
  • Путін також стверджував, що випробування "переконливо підтвердили унікальні характеристики" лазерних установок "Пересвіт", гіперзвукових комплексів "Авангард" та "Кинжал".

Скупчення російських військ на кордоні з Україною

  • Поки Росія звітує про нібито успішні випробування нових ракет, агресор звозить до кордонів України бойову техніку. Американські та європейські офіційні особи стурбовані накопиченням російських військ біля кордонів з Україною. Західні ЗМІ пишуть й про потенційне вторгнення Росії на тлі посилення напруги через мігрантів і постачання енергоносіїв.
  • Олексій Данілов щодо російських військ біля кордонів України заявляв, що Росія загострює ситуацію, аби мати перевагу за столом переговорів.
  • Володимир Зеленський назвав переміщення російських військ вздовж кордонів України та збільшення їхньої концентрації психологічним тиском зі сторони окупантів, який не діє. Він запевнив, що українська армія готова дати відсіч будь-якій зовнішній силі.