На вступ України до НАТО відреагувала представниця міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова. Вона в традиційному тоні окупантів говорить про вбивць-м'ясників та "загниваючий Захід".

До теми Зеленський попросив гарантії безпеки для України, поки в НАТО досягають згоди про вступ

"Крила заважають повзати Росії"

Захарова заявила, що сьогодні кожен вибирає свій шлях. Вона вважає, що за Росією майбутнє, бо її нібито підтримує сам Бог.

Сьогодні кожен вибрав свій шлях. Криваві м'ясники, що вбивають жінок і дітей, в смітник НАТО. А ми у майбутнє. Буде складно? Так. Тому що падати донизу завжди легше, ніж набирати висоту. Але ж ви пам'ятаєте: повзти нам історично заважають крила. Вперед, разом, в ім'я світла та з Богом!, – закликала російських вбивць Захарова.

До речі Заявка на вступ до НАТО, санкції та переговори: головне зі звернення Зеленського

На новину також відреагував депутат держдуми Лєонід Слуцький. Він сказав про нові загрози для Росії.

"Заява Зеленського про прискорену заявку Києва на вступ до НАТО звучить як пряме запрошення альянсу вступити у військовий конфлікт із Росією", – сказав Слуцький.

Зверніть увагу – звернення Володимира Зеленського до українців: дивіться відео

Що відомо про пришвидшений вступ до НАТО

  • Про термінове подання заявки на вступ України до НАТО оголосили під час засідання РНБО.
  • Президент Зеленський наголосив, що Україна вже фактично діє за стандартами НАТО. Залишається стати повноцінним членом юридично.
  • За словами Зеленського, Україна заслуговує на прискорений вступ. Він зазначив, що скорочена процедура передбачає вступ до НАТО без Плану дій щодо членства, який надають кандидатам на вступ.
  • У НАТО незабаром проведуть терміновий брифінг на тлі подачі Україною заявки на вступ. Він розпочнеться о 19:00 на чолі з генсеком Альянсу Єнсом Столтенбергом.