Про це повідомляють російські пропагандисти з посиланням на джерела. Водночас офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Читайте також Що там та евакуація: "генпрокурор" бойовиків похвалився відео, як стріляє з забороненої гармати

Засоби масової інформації країни-агресора також пишуть, що унаслідок вибуху ніхто не постраждав. Згодом у мережі з'явилися фотографії, нібито зроблені на місці інциденту – за 300 метрів від населеного пункту Станиця Митякінська.


Росія заявила про вибух поблизу кордону з Україною / Фото з телеграм-каналу SHOT

Пропагандисти Кремля розганяють фейк

Усі ці дані дуже схожі на матеріал пропагандистів 2014 року. Тоді вони розганяти фейк, що "жертвами атаки київських силовиків" ледве не стали мешканці тієї ж Станиці Митякінської.

До слова, а у постановкових сюжетах зняли не момент влучення снаряда, а лише момент підриву.


Пропагандисти Кремля розганяють фейк / Скриншот

Росія ввела режим надзвичайних ситуацій

Росія запровадила режим надзвичайних ситуацій на території Ростовської області. У ФСБ вказують, що всі прикордонні пункти пропуску працюють лише на в'їзд до країни-агресора.

Жителів окупованого Донбасу, яких примусово евакуювали, можуть спрямувати у сім регіонів Росії.

Окупанти влаштовують провокації на Донбасі

  • Окупанти обстрілюють мирне населення на Донбасі. Однак звинувачують вони у цьому ЗСУ. Мовляв, наші військові отримали наказ про силове повернення окупованих територій.
  • Секретар Ради національної безпеки Олексій Данілов це заперечив і зазначив, що Україна не піде на такий крок, оскільки він може загрожувати життю цивільного населення.
  • Не вірять фейкам Росії й міжнародні партнери, а Джо Байден заявив, що це навіть не відповідає логіці. Адже не можливо готуватися до нападу, коли кордонів тисячі ворожих військ.

Звернення Джо Байдена щодо України від 18 лютого: дивіться відео