Володимир Зеленський традиційно звернувся до народу України. На 95-й день війни він поїхав до Харкова та на передову.

Читайте також "Моїх ангелів забрали": жінка, яка втратила маля і чоловіка в Харкові, розповіла про трагедію

Росія вже програла

Як розповів президент, Харкову довелося пережити страшні удари російських окупантів, і вони досі продовжують гатити по місту. Обпалені та зруйновані будинки "дивляться" на Росію, звідки прилітала авіація та снаряди.

Росія вже програла не тільки битву за Харків, не тільки битву за Київ і північ нашої країни. Вона програла власне майбутнє і будь-які культурні звʼязки з вільним світом. Вони всі згоріли. Зокрема, і там, на Салтівці,
– сказав Зеленський.

Також глава держави повідомив про нараду, яку він провів з керівництвом міста та області. Зараз усі працюють на перемогу та роблять усе, аби наблизити час її настання.

Окрім того, Зеленський звільнив очільника СБУ Харківщини за невиконання службових обов'язків.

"Третина Харківщини досі під окупацією. Обовʼязково звільнимо всю територію. І на цей результат повинен працювати кожен на посадах як на місцевому рівні, так і на державному", – додав президент.

Плани на відбудову Харкова також дуже амбітні. Після відновлення він та інші міста України, які постраждали від російських окупантів, мають стати найбільш сучасними у всій Європі.

Війна Росії проти України: коротко про останні події

  • Контрнаступ ЗСУ на Херсонському напрямку проходить успішно. Ворога вдається витіснити з його позицій, а окупанти почали панікувати та втікати. Наші захисники та захисниці продовжують гнати противника з українських міста та сіл.
  • На Сході шалений наступ російських окупантів не зупиняється, але наші воїни дають ворогу відсіч та не дають йому просуватися до адміністративних кордонів Луганської та Донецької областей, вихід на які – одне з головних завдань рашистів.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до народу України