Про це повідомляється на сайті російського дипвідомства.

У своєму зверненні російські дипломати вимагають "вжити всіх необхідних заходів для припинення насильства над представниками засобів масової інформації, негайного звільнення К. Вишинського, об'єктивного розслідування обставин того, що трапилося, покарання винних у перевищенні посадових повноважень".

Читайте також: Працівників "РИА Новости Украина" викликали на допит до СБУ: фото офісу після обшуків

У Посольстві Росії також додали, що дізналися про обшуки в київському офісі інформагентства і затримання Вишинського зі ЗМІ та від СБУ.

Посольство Росії звинуватило Україну в порушенні міжнародних зобов'язань, обмеженні свободи слова і репресіях проти журналістів.

Вкотре закликали українську сторону утриматися від подальших конфронтаційних кроків, які ведуть до деградації відносин між нашими країнами і перешкоджають відновленню конструктивного діалогу між ними,
– мовиться у повідомленні Посольства Росії.

Нагадаємо, 15 травня працівники СБУ провели обшуки в офісі "РИА Новости Украина" в Києві. Під час обшуків було затримано журналіста цього видання Кирила Вишинського.

Згодом в СБУ пояснили, що затриманий Вишинський проводив в Україні підривні інформаційні акції, за що отримував гроші від РФ.

Генпрокурор України Юрій Луценко пояснив, що дії працівників "РИА Новости Украина" підпадають під ознаки статті "Державна зрада" Кримінального кодексу України.