Цей спільний документ вже підтримали делегації країн Євросоюзу та США. Про це інформує посольство України у Великій Британії на своїй фейсбук-сторінці.

Актуально: Військові замінують ділянку Азовського моря: подробиці

Делегації України та Грузії звернули увагу держав-членів ІМО на протиправну діяльність Російської Федерації, що перешкоджає пошуково-рятувальним операціям у Чорному морі, Азовському морі та Керченській протоці,
– мовиться у повідомленні.

Серед іншого, слід зауважити: кораблі берегової охорони ФСБ Росії неодноразово провокували українські сили у Маріупольському районі Азовського моря. Усе відбувалося у вечірній час – після 21 години. Зокрема, росіяни освітлювали катери Морської охорони Держприкордонслужби України променем зеленого кольору. Так звані сеанси освітлення тривали по кілька хвилин.

Чим займається міжнародна морська організація? Це – спеціалізована установа ООН, діяльність якої спрямована на скасування дискримінаційних дій, що зачіпають міжнародне торговельне судноплавство, а також прийняття стандартів щодо забезпечення безпеки на морі і запобігання забруднення з суден морського довкілля.

Україна є членом організації з 1994 року.