Про укріплення Росією своїх позицій розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький. Про це пише Obozrevatel.

Читайте також: У Росію тільки за закордонним паспортом: яка ситуація на кордоні

Російська Федерація продовжує нарощувати угруповання військ поблизу кордону з Україною. Наразі завершується формування двох нових армій у Західному та Південному військових округах,
– зазначив Скібіцький.

За його словами, мова йде про 20-ту армію, штаб у Воронежі, а також 8-у армію, що у Новочеркаську. Крім того, формується 22-ий армійський корпус (Сімферополь) у тимчасово окупованому Криму.

Вже майже сформовані основні бойові частини. Наразі триває формування підрозділів забезпечення. "Досягнення оперативних можливостей армій очікується до кінця 2021 року", – додав Скібіцький.

За його словами, частини Південного і Західного військових округів РФ пріоритетно отримують сучасну та модернізовану зброю й техніку. Особливу увагу приділяють переозброєнню авіаційних частин ударними літаками й вертольотами. Також військам постачають новітнє ракетне озброєння наземного та морського базування.

Зверніть увагу! Раніше в Міноборони заявили, що від 2014 року Росія втричі збільшила свій військовий потенціал біля кордонів України. До 2022 – 2023 років війська РФ будуть здатні проводити повноцінні стратегічні наступальні дії проти України без проведення мобілізації.

окуповані території донбас
Мапа окупованих територій Донбасу / Інфографіка 24 каналу