ЗСУ тут продовжують виконувати поставлені завдання. Як розповів 24 Каналу заступник командира тактичної групи "Азов" Родіон Кудряшов, наші воїни нарощують успіх на цьому напрямку.

Варте уваги До сліз: штурмовики показали, як під артилерійським обстрілом біля Бахмута евакуювали побратима

Що відбувається на Бахмутському напрямку

Кудряшов розповів, що загарбники мають певні проблеми у своїй смузі оборони, яка йде безпосередньо від Бахмута до Горлівки. Цю прогалину противнику організували Збройні Сили України, й вона сильно ускладнює лінію оборони росіян.

За його словами, під час стабілізаційних дій ЗСУ окупанти намагаються контратакувати, перехопити ініціативу та поновити втрачені позиції чи покращити становище, в якому вони опинилися.

Успіху наразі противник не має,
– сказав воїн ЗСУ.

Він зауважив, що загарбники докладають чимало зусиль, аби зробити ті чи інші кроки. Так, вони підкидають резерви, затикаючи дірки, а також підтягують велику кількість засобів та використовують багато боєприпасів.

Водночас, наголосив Кудряшов, ситуація наразі абсолютно контрольована, ініціатива на боці ЗСУ. Наші воїни продовжують виконувати поставлені завдання, а саме – нарощувати успіх на цьому напрямку.

Кудряшов розповів про дії росіян на Бахмутському напрямку: дивіться відео

Чим унікальна ситуація на Бахмутському напрямку

Боєць ЗСУ зазначив, що, все, що відбувається на цьому відрізку, дуже відрізняється від ситуації на інших лініях зіткнення. Саме на цьому напрямку застосовуються всі види й роди військ, а також озброєння, починаючи від тактичних та оперативних прийомів XIX століття й закінчуючи XXI.

Напрямок Бахмут, околиці – це інший всесвіт,
– наголосив Кудряшов.

Тобто, пояснив він, ситуація тут дуже динамічна і неправильно її порівнювати з усією ділянкою фронту. На всій ділянці фронту російська армія наразі не має наступального потенціалу й намагається затикати дірки, зокрема, солдатським ресурсом. Але у ворога все ж є перевага у кількості особового складу, тобто у мобілізаційному потенціалі.

Війна в Україні: останні новини

  • Російські окупанти намагаються атакувати й наступати відразу на декількох ділянках фронту на Сході та Півдні. Так, українські воїни успішно відбили атаку противника в районі Урожайного Донецької області й Білогорівки Луганської області.
  • Російська авіація все менш активна в західній частині Запорізької області, де українські сили проводять контрнаступальні операції. Водночас, зауважили в Інституті вивчення війни, загарбники почали використовувати більше дронів.
  • Тим часом на Бахмутський напрямок повернулися найманці ПВК "Вагнера". Однак аналітики ISW зауважили, що після смерті ватажка Євгенія Пригожина бойовики зіткнулися з певними проблемами на фронті.