Єдина ціль таких інформаційних провокацій – відтягнути Збройні Сили з Запорізького напрямку. Про це 24 Каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов.

Читайте також У ЗСУ оцінили, чи можливе просування окупантів на Півдні

Просто фейки

Окупанти точно не мають серйозних сил на північному сході від Нової Каховки. Там зараз противник зосереджує лише опорні пункти й артилерійські підрозділи, які тероризують цивільне населення. Втім, за Новою Каховки ворожі підрозділи доволі щільно укомплектовані.

Від Нової Каховки до Кінбурнської коси на лівому березі Херсонщини кількість російських військ становить приблизно 30 тисяч осіб, не враховуючи резерви,
– мовив херсонський активіст.

Протягом останнього тижня спостерігається навмисне вкидання чуток росіянами, які стоять в резерві, про те що, вони нібито готуються до наступу.

Насправді це просто фейки, оскільки жодних ознак того, що окупанти можуть здійснити форсування, поготів мати техніку для наступаючих дій, немає. Ні техніки, ні танків, ні катерів росіяни не мають у достатній кількості. У російських загарбників хронічний дефіцит катерів, бо ті, що вони вкрали у людей, закінчилися.

Окупанти, звісно, привозять нові катери, але вони швидко зникають в глибині вод, оскільки українські дрони ефективно по них працюють. Тому це лише вкиди,
– додав Молчанов.

На Херсонщині росіяни не зможуть ефективно наступати. Навіть до настання холодів для росіян небезпечно стягувати свої сили на Херсонський напрямок, оскільки ініціатива на боці українських бійців.

Які сили Росія зосереджує на лівому березі Херсонської області: дивіться відео

Ситуація у Херсонській області: останні новини

  • Окупанти 8 жовтня атакували передмістя Херсона. Внаслідок ворожого обстрілу постраждала 11-річна дівчинка. Вона отримала численні ушкодження. Зараз дівчинка в комі. Лікарі борються за її життя.
  • У тимчасово окупованій Новій Каховці, що розташована на лівому березі Херсонській області партизани підпалили пам'ятник Леніну. Його росіяни привезли до міста у 2022 році. Крім того, перед палаючим Леніним на асфальті намалювали тризуб.
  • На правий берег Херсонщини російські загарбники запускають ДРГ. Окупанти маневрують між островами Дніпром. Втім, успіху росіянам досягти не вдається. ЗСУ оперативно їх знищують.