Гітлер заздрить із пекла

Пам'ятаєте для чого росіянин відкриває рота? Скільки пафосної х*рні було сказано про "денацифікацію", "денаціоналізацію", про "біолабораторії", НАТО, що наближається, etc.

Радимо Перемовини України та Росії можуть йти лише з одного питання

А в результаті – тупа спроба прирізати собі шматок чужої землі. "Захист російськомовних", під час якого вбили стільки російськомовних, що Гітлер у захопленні підвівся в труні.

Брехня, брехня і ще раз брехня. Брехня для прикриття банальної крадіжки, ще однієї спроби анексії. За агресією Росії немає жодної ідеології. Жодної. Тільки бажання професійного злодія сп*здити те, що лежить погано.

Полювання почалося

Так-от, росіяни, у нас усе лежить непогано. Так, як і треба, і там, де треба. Тож готуйтеся рахувати труни. Поки що від наших партизанів та диверсійно-розвідувальних груп. А потім – від важкого озброєння. Сподіваюся, що незабаром і ваш флот поїде назустріч крейсеру "Москва", зачекався він там на самоті…

У світі є кілька паскудних країн із людожерськими режимами та ї*анутими лідерами, але, мені здається, чемпіон серед них визначився. Хороша буде глава про пітерського гопника-покидька в підручнику з історії. Навіть не поряд зі Сталіним стане за ранжиром. Поруч із Пол Потом, Гітлером та Бокассою. Кім Чен Ір заздрить – замілкий він у порівнянні з бункерним л*йном.

Зверніть увагу Росія вирішила "зв'язати" Україну новою спецоперацією

Нова Буча може статися за межами України

І якщо світ це проковтне цього разу, то наступного разу така Буча станеться вже під Віднем чи Берліном. Досвід є. З них станеться.

Важливе – Давидюк назвав європейських політиків, на кому також буде кров українців: дивіться відео