Про це 24 Каналу розповів член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв. За його словами, росіяни в Криму зараз усіма силами намагаються зберегти стратегічні військові об'єкти.

До теми Єдине, що не можна подати як перемогу: як втрата Криму вплине на долю Путіна

На півострові росіяни переважно думають про те, як їм захиститися, зауважив Барієв. Спочатку зводили оборонні споруди на півночі, тепер починають укріплювати південь.

В Судаку та Алушті росіяни продовжують мінувати узбережжя та зводити фортифікаційні споруди, хоча там до цього не було жодних вибухів.

Росіяни бояться контрнаступу та нової "бавовни"

За словами представника Меджлісу, росіяни в Криму очікують, що український контрнаступ може розпочатися зокрема і з моря.

Я не надто тямлюся у військовій справі, але я вважаю, що зараз паніка росіян все ж таки є,
– додав мовець.

Ба більше, цивільні повідомляли, що росіяни після вибухів у Севастополі почали перекидати кораблі Чорноморського флоту з Севастополя в Новоросійськ або й на інші бази.

Зараз росіяни роблять все можливе для того, аби захистити нафтобазу у Феодосії, адже вона також дуже потужна, зауважив Барієв. Отож вони запроваджують внутрішні нормативні акти для посилення охорони нафтобази, адже бояться нових прильотів.

Барієв пояснив рухи росіян в Криму: дивитися відео

Що відомо про підготовку до контрнаступу

  • Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що контрнаступ України готується. Однак про його місце початку, напрямки, дати тощо повідомлятися не буде. Все інше – це лише припущення.
  • Крім того, голова розвідки Кирило Буданов зауважив, що надмірна увага до контрнаступу ускладнює ситуацію та створює завищені очікування від бійців. Щоправда, це й психологічно тисне на ворога.
  • Михайло Подоляк зауважив, що наступальні дії залежать від 4 важливих складових, коли вони всі зійдуться – розпочнеться контрнаступ.