Нагадаємо, що острів Нестрига перебуває під контролем ЗСУ від 28 квітня 2024 року. Відео відбиття штурму опублікував командир 414 окремого батальйону ударних безпілотних авіаційних систем Корпусу Морської Піхоти з позивним "Мадяр".

Дивіться також Часів Яр – стоїть: у ГУР поділилися епічним відео знищення окупантів на Донеччині

ЗСУ знищили катер росіян, на якому намагалися штурмувати острів Нестрига

Російські війська спробували знову захопити острів Нестрига у Херсонській області, контроль над яким нещодавно повернули ЗСУ.

На опублікованому відео можна побачити, як семеро окупантів прямують на катері вздовж острову. Втім, доплисти їм не судилося, адже їх накрили вогнем ЗСУ.

Як окупанти штурмували острів Нестрига: відео 18+

Зверніть увагу, що російські війська вже намагалися штурмувати цей острів 8 травня. За словами речника ОК "Південь" Дмитра Плетенчука, росіяни хотіли б закріпитися там, адже це найбільш віддалений від узбережжя острівець.

Втрати окупантів: останні новини

  • Протягом 22 травня ЗСУ ліквідували понад 1300 окупантів та 200 одиниць техніки. Загальні втрати ворога становлять 497 700 осіб.
  • Також відомо, що до числа загиблих окупантів увійшов командир загону "Барс-12". Зокрема, стали відомі імена низки інших окупантів, які загинули.
  • Того ж дня було ліквідовано ворожий Су-25, який намагався штурмувати позиції Сил оборони на Покровському напрямку.