Повітряна тривога тривала з 07:39 до 08:12. У місті тимчасово припинили рух лініями метрополітену. Водночас невдовзі повідомили про відновлення.

Зверніть увагу Жданов припустив, чи припиняться масовані ракетні атаки без їхнього ідеолога Суровікіна

Деталі про обстріл від Харківської ОВА

Олег Синєгубов розповів, що ворог атакував Індустріальний район. Окупанти вдарили рекетами С-300. Даних про постраждалих наразі, на щастя, немає.

Згодом Синєгубов додав: ворог завдав чергові ракетні по енергетичній інфраструктурі та по промислових об'єктах. Людей попередили, що у місті та населених пунктах області можливі аварійні відключення.

Ворог обстрілює Харківську область

Російські загарбники продовжують обстрілювати Харківську область. Зокрема, загарбники атакували населені пункти: Куп'янськ, Вовчанськ, Дворічна, Гряниківка, Стрілеча, Огірцеве.

Внаслідок обстрілу з РСЗВ смт Дворічна Куп'янського району пошкоджені приватні будинки. Загинули 2 жінки,
– мовиться у повідомленні.

Окрім того, є постраждалі.

В ОК "Південь" розповіли, що Росія готується до нової атаки

Наталя Гуменюк – речниця Оперативного командування "Південь" – розповіла, що країна-терористка готується до нової ракетної атаки по Україні. Росія станом на середину січня проводить тренування тими бомбардувальниками та повітряними ракетоносіями, які зазвичай застосовують для масованих ракетних атак.

"Проведення такого злагодження може свідчити про те, що готується нова хвиля військової операції. Зокрема в повітрі", – заявила речниця ОК "Південь".

Окрім того, попри шторм, окупанти намагаються виводити ракетоносії.