Про це 24 Каналу розповів політолог Микола Давидюк. Він переконаний, що минулого тижня стався перелом, коли з'явився перший ордер на арешт Путіна, далі їх буде все більше.

Дивіться також Путін відповідатиме за скоєні ним злочини, як відповіли нацисти понад 70 років тому, – Politico

"Я бачу, що це будуть десятки ордерів за різні злочини проти людяності, і воєнні злочини, і мародерство, і зґвалтування, і обстріли мирних кварталів, і людей, які в них проживають", – наголосив Давидюк.

Він переконаний, що увесь світ буде контролювати Путіна і всюди де він не з'являтиметься це буде для нього зоною ризику, в якій він зможе потрапити до рук правоохоронців.

Давидюк переконаний, що на Путіна чекає багато судових процесів, питання лише в тому, чи доживе він до них.

На меті обстрілів геноцид України

Зауважимо, що раніше аналітики бачили метою обстрілу цивільного населення спробу змусити український народ переконати владу відмовитися від територій і піти на мир з Росією. Однак 95 відсотків українського населення хоче повернути усі законні території і знищити путінський режим, наголосив Давидюк.

Він назвав удари по мирному населенню геноцидом українців. Немає жодної військової мети у обстрілі навчального закладу у Ржищеві. Студенти ніяк не заважають путінській армії на фронті, наголосив експерт.

Але це діти-студенти, які завтра стануть професіоналами і будуть працювати на українську економіку і будуть українцями, будуть говорити українською мовою, читати Тараса Шевченка, розповідати вірші Івана Франка. Це його злить, що ми є, що ми існуємо і тому він нас хоче знищити,
– додав Давидюк.

Сталін не зміг знищити Україну, зробити цього не зможе і Путін. Це його найбільший страх, комплекс та дилема, які доведуть його до могили, сказав політолог. Він впевнений, що цей процес уже триває і Путіну залишилось недовго.

Наслідки удару по Запоріжжю: дивитись відео

Російські терористи влучили в будинок в Запоріжжі: що відомо

  • Зранку 22 березня російські війська атакували Запоріжжя. В місті пролунало відразу кілька вибухів. Унаслідок обстрілу обвалилися поверхи, а також палають балкони.
  • За словами голови Запорізької ОВА Юрія Малашка, Росія випустила по місту 6 ракет. 2 з них влучили по двох багатоповерхівках у місті. Зазначимо, що наразі невідомо, яким типом ракет атакувала Росія.
  • У результаті обстрілу є 18 постраждалих. На жаль, одна людина загинула в лікарні. Декілька людей важкопоранених, серед постраждалих – 2 неповнолітніх дітей.