Атака на судно "Тузла", найімовірніше, сталася у вівторок ввечері – себто 24 січня. Адже напередодні в Офісі генпрокурора повідомили про постраждале внаслідок обстрілу іноземне судно в Херсоні.

Читайте також У Дніпрі, Вільнянську та Херсоні чули звуки вибухів під час повітряної тривоги

Ніхто не постраждав під час атаки на корабель

Зауважимо, що після прильоту на кораблі спалахнула пожежа, однак, на щастя, у той момент там нікого не було. Водночас в Офісі генерального прокурора розповіли, що розпочали досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни росіянами.

Там зазначили, що окупанти впродовж 24 січня обстрілювали житлові квартали міста Херсона та населені пункти області, а також, власне, атакували іноземне судно. Яке саме – не повідомляється, однак, очевидно, що йдеться про цей самий турецький корабель. Окрім того, відео, на якому горить корабель "Тузла", опублікував блогер та активіст Сергій Стерненко.

За попередніми даними, ворожі війська завдали ракетних ударів, обстрілювали населені пункти з артилерії, РСЗВ, мінометів та танків,
– також написали в Офісі генерального прокурора.

Там констатували, що прокурори спільно зі поліцією проводять необхідні слідчі дії.

Постраждав, ймовірно, не один корабель

Згодом у турецькому виданні Cumhuriyet констатували, що, окрім судна "Тузла", постраждав також корабель Ferahnaz. Власне, дав коментар ЗМІ щодо цього питання службовець морського відомства Хюсейн Чебі.

Ferahnaz був у порту близько року, і, на жаль, він застряг через цю війну. На порт було скинуто бомбу. Інше турецьке судно "Тузла" в цьому порту була уражено і горіло,
– сказав він.

Внаслідок прильоту по Запоріжжю загинула жінка

  • До цієї теми нагадаємо, що росіяни 25 січня атакували Запоріжжя. Через приліт в одному з районів міста жінка опинилася під завалами, де і померла. Про це написав секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв. Окрім того, він щиро поспівчував усім рідним та близьким загиблої і назвав Росію терористичною державою.
  • Очевидно, що на російське командування у недалекому майбутньому очікує трибунал. До речі, Європарламент не так давно проголосував за створення спецтрибуналу для Путіна та Лукашенка.
  • За це рішення проголосувало 472 депутатів. "Проти" було 19 обранців, а "утрималися" – 33.