Повітряна тривога в Дніпропетровській області лунала декілька разів протягом ночі. Зокрема, з 22:18 3 червня до опівночі, з 4:57 до 5:37, з 6:01 по 6:19 4 червня. Вдосвіта у Дніпрі пролунали вибухи.

Дивіться також Українські воїни вдарили по С-300 на території Росії: епічні фото палаючого комплексу

Що відомо про атаку ворогів

Повітряні сили ЗСУ повідомили, що вночі проти 4 червня Росія вдарила по Дніпропетровській області двома крилатими ракетами "Іскандер-К". Їх окупанти випустили з території окупованого Криму.

Обидві ракети збито зенітними ракетними підрозділами Повітряних сил на Дніпропетровщині,
– розповіли військові.

Вони додали, що орієнтовно опівночі Кремль застосував 4 безпілотні літальні апарати (тип встановлюється) на Північному напрямку. Відомо, що:

  • два дрони – знищили підрозділи мобільних вогневих груп Сил оборони на Чернігівщині,
  • ще два – припинили своє існування самостійно.

Атака росіян вночі проти 4 червня
ЗСУ збили більшість цілей ворога / Інфографіка 24 Каналу

Коротко про нічну атаку росіян

  • Повітряні сили ЗСУ повідомили орієнтовно о 22:00 3 червня, що дрони невстановленого типу летіли через Харківщину в напрямку Полтавської області та через Сумщину в напрямку Чернігівської області. Далі безпілотники рухались на Полтавщину та Дніпропетровщину.
  • Згодом – на Кам'янське Чернігівської області та Чернігів, далі – на Київщину та у південно-західному напрямку. Орієнтовно о 00:27 Повітряні сили ЗСУ оголосили про відбій.
  • Орієнтовно о 1:18 4 червня дрон вже летів через Сумську область курсом на Чернігівщину. Вибухи в Дніпрі пролунали орієнтовно о 5:03 4 червня. У Дніпропетровській ОВА розповіли, що внаслідок падіння уламків пошкоджена цивільна інфраструктура та поранені мирні люди.
  • Зокрема, у задовільному стані 1-місячний хлопчик, 17-річного юнака, за даними Суспільного, оперували в лікарні. Поранені 68-річний чоловік і три жінки – 32, 36 та 56 років. Одна з них госпіталізована у стані середньої тяжкості.