Російські ЗМІ, посилаючись на свої джерела, пишуть, що звернення путіна до федеральних зборів 30 вересня буде проведено за аналогією з 2014 роком, коли росія окупувала Крим.

До речі Одразу після "референдумів" росія закриє державні кордони, – ЗМІ

Депутатів і сенаторів, ймовірно, зберуть у кремлі, коли Путін звертатиметься до них за підсумками так званих "референдумів" на окупованих територіях. Потім мають підписувати "договір" про нібито "приєднання".

Є план запровадження воєнного стану

Також у Кремлі обговорюють можливість введення воєнного стану. Про це говорять 2 джерела журналістів. Кажуть, що "план небажаний, але можливий".

Це станеться в тому випадку, якщо Україна продовжить атакувати так звані "приєднані", тобто окуповані росією території України.

Крім того, можуть заборонити виїзд з росії для чоловіків, які підлягають призову. Це навіть можуть схвалити до звернення путіна, оскільки росіяни масово виїжджають з країни.

Можуть закрити кордони

Раніше російські ЗМІ також писали, що держава-агресорка збирається закрити кордони 28 вересня, тобто після того, як проведе так звані "референдуми". Все для того, щоб люди не могли втекти від мобілізації.

До речі, обмеження на виїзд для чоловіків, що підпадають під призов, оголосили в кількох регіонах росії.

Аби контролювати переміщення чоловіків, у росії встановлюють блокпости.

"Мобілізований особовий склад після короткої підготовки в навчальних центрах планується направляти для поповнення військових підрозділів, які зазнали численних втрат в ході війни на території України", – мовиться у повідомленні.

Олександра Гармажапова – президентка фонду "Вільна Бурятія" – розповіла, що у росії збираються відправити воювати навіть ті категорії населення, які фізично того зробити не зможуть. Доки путін бреше про часткову мобілізацію, на війну забирають усіх. Повістки "отримують" навіть покійники.

Дивіться також – що відомо про новий наказ путіна щодо Херсону: відео