Однак головна причина може бути пов'язана саме з безпекою кремлівського фюрера. Про це 24 Каналу розповів російський правозахисник та опозиційний діяч Марк Фейгін.

Цікаво Долетіти до Москви не проблема: розробник дрона анонсує красиву картину на 9 травня

Фейгін припускає, що росіянам справді може не вистачати техніки для парадів, однак першою чергою вони побоюються безпілотників, які можуть вдарити по парадах.

Небезпека для Путіна

Опозиціонер зауважив, що скасування парадів у прикордонних областях могло б пройти більш-менш непоміченим. Цікавим питанням залишається, чи Владімір Путін буде виступати як минулого року на Червоній площі.

Питання, чи отримає він на це якісь гарантії. Я не можу на це заздалегідь відповісти, чи наважиться він виступати просто неба в певний час саме на Червоній площі, на трибуні, куди можуть прилетіти сто безпілотників,
– додав мовець.

Роздуми Кремля проводити чи не проводити парад першою чергою пов'язані з цим. Путін не задумується про небезпеку життю інших, йому важливо зберегти своє життя, наголосив Фейгін.

Він припустив, що Путін може виступити онлайн через екрани, на яких він буде говорити з бункера. Головне питання, чи виступить диктатор перед росіянами, а всі інші інформаційні приводи – це лише можливість обґрунтувати, чому його не буде.

В Росії скасовують паради: що відомо