Про це свідчать висловлювання російського прем'єр-міністра Михайла Мішустіна. 21 лютого він закликав очільника Кремля визнати псевдореспубліки на Донбасі, пише 24 канал.

Зверніть увагу Зеленський терміново звернувся до українців через визнання Путіним бойовиків

Росія вже давно готувалася визнати своїх найманців

Визнання бойовиків обговорювали на засіданні ради безпеки Росії. У його ході Мішустін підкреслив, що Москва вже тривалий час готується до можливої ​​реакції міжнародної спільноти.

Очевидно, мовилося про запровадження жорстких санкцій, про які неодноразово попереджали Кремль низка держав. За словами російського прем'єра, "підготовка триває вже багато місяців".

Я маю на увазі насамперед імпортозаміщення та аналіз усіх ризиків, з якими ми можемо зіштовхнутися. Вони, ці ризики, вже досить добре опрацьовані,
– зухвало стверджував Мішустін.

Як він переконував, Росія добре розуміє, що відбуватиметься у разі обмеження, зокрема, імпорту високих технологій. З огляду на це, влада держави-агресорки сформувала групи, які пропрацьовуватимуть реакцію та подальші кроки.

До теми Японія планує обмежити експорт високих технологій до Росії

Як реагує світ на визнання Росією бойовиків

  • ОБСЄ засудила визнання бойовиків на окупованих територіях. Там наголосили, що це – порушення міжнародного права й закликали Росію скасувати рішення.
  • Канада наголосила, що мовиться про грубе порушення суверенітету України. Там підтримують нашу державу й пообіцяли запровадити економічні санкції.
  • Засуджують дії Путіна й німецький канцлер Олаф Шольц, лідери США та Франції – Джо Байден та Еммануель Макрон. Вони погоджуються, що це – порушення мінських угод.

Росія визнала бойовиків на Донбасі: дивіться відео