Критерій "якості" – дно

Скажу так. Нічого. російська авіація на сьогоднішній день – це боягузливе дно. Дно, що складається з пілотів, які мають досвід, але абстрагуються від польотів у повітряний простір України, та пілотів, які летять у повітряний простір України, тому що потрібно терміново виплачувати іпотеку, кредит і тому, що воно – випускник льотного училища, яке уявило себе бітміном.

Цікаве Воєнна перебудова, або Як зміниться "архітектура" держави через війну

Будь-яке входження до повітряного простору України російської авіації для неї закінчується приниженням. За допомогою ешелонованого ППО чи розрахунку ПЗРК – не важливо. Головне, що вони не знають, звідки і від кого саме прилетить.

Вони не знають, чи їм зараз тримати максималку по висоті, чи переходити в LOWPASS. Вони на нервах, втрачаючи по кілограму ваги за пів години.

Про важливе Щури не перестають жувати кактус: що окупанти задумали на Херсонщині

Пів року, що зламали міф

На сьогоднішній день російські так звані військово-космічні сили – це безсиле і нікчемне дно. Нівельоване та анульоване Україною. Як у питаннях військово-промислового комлексу, так і в питаннях асів. Усього за пів року. От і все.

Не бійтеся цих 800 одиниць авіації біля наших кордонів. Вони були 24 лютого. Вони є й досі. Але відчуйте різницю. Відчуваєте? От і все. Біля наших кордонів – не 800 одиниць авіаційної техніки "другої" армії у світі. Біля наших кордонів – 800 одиниць брухту опущенців.

Актуальне – Жданов прокоментував скупчення 800 російських літаків біля кордонів з Україною: дивіться відео