Мета таких дій ворога – деморалізація ЗСУ, нагнітання внутрішньополітичної ситуації в Україні та вплив на допомогу від Заходу. Про це 24 Каналу розповів майор ЗСУ Ігор Чечеринда.

Читайте також "Не обманюймо себе": Соловйов вибовкав правду про ситуацію зі зброєю у Росії

Потрібно відбити ворожу ІПСО

Як зазначив Ігор Чечеринда, є інформація, що Росія готує нову ІПСО проти України. Володимира Зеленського обрали президентом 21 квітня 2019 року, а 20 травня того ж року відбулась інавгурація. Ворог буде розганяти інформацію, що нібито "президент нелегітимний", тому ним не можна вести жодних перемовин, надавати Україні допомогу.

У такий спосіб вони хочуть деморалізувати ЗСУ, нагнітати внутрішньополітичну ситуацію в Україні, зіштовхувати нас один з одним та впливати на зовнішню допомогу, бо в Україні нібито «нема легітимної влади». Думаю, що у нас є компетентні органи, які знають, як відбити цю ІПСО,
– пояснив він.

Майор ЗСУ переконаний, що ворогу не вдасться здійснити свої плани, та закликав українців не вірити у російські вкиди.

Російська пропаганда: останні новини

  • Російська пропаганда активно працює. Росіяни вірять абсолютно у все, що чують по телевізору. Тотальна ненависть до України та Заходу в інформаційному полі ворога лише зростає. Зокрема, російське населення вірить, що нібито НАТО хоче "напасти та забрати собі території".
  • Російські пропагандистські ресурси повідомляли, що нібито Харківську міську лікарню №3 "закрили для цивільних", а у медзакладі начебто лікуються лише польські військові. У мережі поширюють скриншот листування, у якому лікар цього медзакладу повідомляє, що нібито у хірургічному відділенні надають меддопомогу пораненим іноземним військовим, зокрема, полякам. Звичайно, це безглуздий російський фейк.
  • Ворожі пропагандисти почали поширювати інформацію, що нібито у Києві почали мобілізовувати жінок до лав ЗСУ. Російські пабліки пишуть, що буцімто у столиці примусово мобілізували медичних працівниць та відправили на полігон – нібито для проходження курсів бойової підготовки. Проєкт "Без брехні" розвіяв цей фейк.
  • Зауважимо, що в Україні не мобілізовують жінок. Президент України Володимир Зеленський наголошував, що ніколи не підпише такий закон. У новому законопроєкті також немає пунктів, які змінюють військовий облік жінок.