З метою залякування та провокацій терористи брешуть, що Україна хоче "зачистити" окуповані території. Лунають відомі фрази про "видалення російськомовного населення".

До теми Жодного наказу про силове звільнення територій немає, – Данілов

Окупанти називають конкретні терміни

Бойовики цинічно заявляють, що ЗСУ нібито хочуть витіснити російськомовне населення на територію Росії. Мовляв, таким чином отримають контроль на всій території окупованого Донбасу за 5 днів.

При цьому терористи безсовісно звинувачують в обстрілах українських військових. Ба більше, вони поширюють фейк, що через це загинули та постраждали мирні мешканці. Хоча насправді ж самі обстрілюють населення.

Провокації терористів на Донбасі

  • Українські військові розповіли про чергову цинічну провокацію бойовиків 19 лютого. Терористи обстріляли з важкого озброєння власні позиції в районі населеного пункту Пікузи, щоб звинуватити потім у цьому наших військових.
  • У центрі окупованого Донецька 18 лютого був вибух. Російські ЗМІ повідомляли, що здетонував пристрій в автомобілі біля будівлі так званого "уряду" бойовиків. Спроба перекласти провину на українську сторону не вдалась.
  • Українські прикордонники заявляють, що на всій лінії розмежування на Донбасі проросійські бойовики влаштовують численні провокації. Окупанти продовжують повністю блокувати рух на 5 з 7 дорожніх коридорів.

У окупованому Луганську був сильний вибух: дивіться відео