– Для чого Вам стільки? – не стрималась аптекарка, викладаючи на прилавок перед чоловіком середніх років півтора десятка упаковочок "Цитрамону" українського виробника.
– Брату, в Крим. Їду – відвезу. Я вже тридцять купив.
– А що, у Криму вже й цитрамону немає? – загули у черзі.
– Є, та не допомагає. У них медицина безплатна? Типу безплатна. Все-по рецепту. А лікарі рецепти не видають. Бо все безплатно. Ну, поняли? Нашо їм нас безплатно лічить? А те, що можна купить без рецепта – крейда і фізраствор. А брат у мене з молодості мучається з головою, то оце одвезу. Якщо не витрусять на КПП.
Щасливої дороги...
– Он, у мого свекра в Сімферополі рак горла, то все говорили – ще рано "хімію" робить, ще рано, – підхопила з черги жіночка. – А куди ж рано? 70 год і на очах чахне. То добрі люди підказали, що вони просто не хочуть. Бо безплатно. Так ми б заплатили, а не беруть. Врач казала: "У нас больница на 100% всем обеспечена". Коли в Україні домовилися, то вже пізно було, а не рано. Так і помер. А міг би ще пожить.
* * *
Кілька цитат з відкритих джерел:
"Уровень смертности в аннексированном Крыму вырос на 4,6% в январе-июне 2015 года по сравнению с аналогичным периодом прошлого года", – сообщает Росстат.
"Как сообщается на сайте Росстата, первое место по уровню смертности среди населения округов Российской Федерации занял аннексированный Крым, который Москва считает одной из составных частей России".
"В Министерстве здравоохранения Российской Федерации сообщили, что причинами роста уровня смертности является алкоголизация населения, старение, а также эпидемия гриппа".
Одним словом, пити треба менше. Російських "таблєточок".
Читайте також: Київ і Львів – по 25 гривень, а Донецьк – 6