Згодом щасливою звісткою поділилися у своїй інстаграм-сторінці й сестра Героя. "Я розплакалася. Так, Діма їде додому", – підтвердила дівчина, пише 24 канал.

Читайте також Україна повернула з полону захисника "Азовсталі" Діанова – військового з пораненою рукою

Світлини Дмитра облетіли весь світ

Сестра захисника наголосила, що його родина у приємному шоці – їхньому щастю немає меж. "Дуже всім дякую за підтримку. Я впевнена, що кожен наш герой повернеться додому", – додала вона.

Після російського теракту в Оленівці Козацькому вдалося подзвонити рідним й сказати, що він – живий. Розмова була короткою та дала сім'ї військового надію на його повернення.

Українські військові у бункерах "Азовсталі" / Фото Дмитра Козацького

Захисники Маріуполя повертаються додому: що відомо

Перша інформація про обмін з росією почала з'являтися у мережі близько 22:30. Спочатку стало відомо про те, що додому повернули правоохоронців з Маріуполя, зокрема – керівника тамтешньої поліції.

Згодом у мережі з'явилися фото Катерини Поліщук з позивним "Пташка". Вдома скоро буде й морських піхотинець Михайло Діанов, якого усі знають по фото з металевою конструкцією на руці. Її автором, до слова, є саме Козацький. Повернулася й медикиня Мар'яна Мамонова, яка зараз – на дев'ятому місяці вагітності.

Ближче до опівночі з'ясувалося, що з російського полону звільнили й командирів захисників "Азовсталі". Відповідні фото "Калини", "Редіса" та "Волини" оприлюднили у мережі.

Варте уваги – Юлія "Тайра" Паєвська розповіла про російський полон: дивіться відео