Відсутність традиційного кріплення та осей дасть змогу колесам обертатися в будь-якому напрямку, внаслідок чого машина отримає високу маневреність і зможе буквально їздити боком. Сферична форма шин забезпечать більшу стабільність та плавний вхід у поворот.

Магнітна подушка та незвичний вигляд – це ще не всі особливості "шини майбутнього". Вмонтовані датчики самостійно оцінюють стан дорожнього покриття та погодні умови і передають цю інформацію на бортовий комп’ютер авто та іншим транспортним засобам, підвищуючи тим самим безпеку руху.

Читайте також: Китайці здійснили прорив у сфері громадського транспорту

Спеціальна технологія контролює тиск у шинах та регулює зношення протектора, продовжуючи термін служби покришок.

Зовнішнє покриття шини надруковане на 3D-принтері – тому його легко буде адаптувати до умов регіону, в якому живе автовласник.

Завдяки особливій формі, яка імітує структуру мозкових коралів, протектор, подібно до губки, на сухій дорозі тверднутиме, на мокрій – навпаки – вбиратиме вологу, зводячи до мінімуму ризик втрати керування.

Читайте також: Як шведи зробили крок вперед у розвитку електромобілів

Виглядають такі шини дуже футуристично, хоча безпілотні автомобілі, на які насамперед розрахований концепт, не так давно також вважали чимось із галузі фантастики.