Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону розповіла, як можна виправити помилкову інформацію. До речі, Резерв+ працює з 18 травня 2024 року, пише 24 Канал.

Дивіться також Електронні направлення на ВЛК планують видавати через Резерв+

Що робити тим, хто опинився у розшуку в застосунку Резерв+

Катерина Черногоренко розповіла, що в Міноборони:

  • запустили можливість надавати запити до технічної підтримки щодо таких ситуацій;
  • розробляють додатковий функціонал, щоб можна було дистанційно звернутися за виправленням даних, не приходивши у ТЦК та СП.

Це буде дуже зручна історія, коли не треба буде ходити, знімати себе з розшуку, якщо це було здійснено помилково,
– заявила заступниця Рустема Умєрова.

За її словами, оператор ТЦК та СП також може помилятись. Та, завдяки тому, що людина бачить свій фактичний статус, то ці помилки можуть швидко виправляти.

"Тобто зараз це звернення до служби підтримки та можливість зробити офлайн через візит до ТЦК і СП, трохи пізніше ми зробимо це в автоматичному режимі, щоб людина взагалі для уточнення даних не ходила до ТЦК і СП", – запевнила заступниця міністра.

Дивіться також Електронні направлення на ВЛК планують видавати через Резерв+

Що робити військовослужбовцям, які отримали статус "в розшуку" в Резерв+

У Міноборони пояснювали, що військовослужбовцям не потрібно оновлювати дані щодо себе. Адже вони не стоять на військовому обліку, тож не можуть порушувати правила обліку.

Якщо ви все ж завантажили застосунок і побачили статус "в розшуку", це означає, що ТЦК не встиг оцифрувати ваші дані. Ви або ж найближчі члени родини можуть звернутися до Територіального центру і надати необхідні документи – паспорт, податковий номер, військовий квиток та довідку про зачислення на військову службу,
– заявили в міністерстві.

Коротко про Резерв+

  • Застосунок Резерв+ почав роботу 18 травня – у день набуття чинності нового закону про мобілізацію. За даними Міноборони, там можна оновити свої військово-облікові дані. Він доступний для завантаження для IOS з App Store, а також для Android з Google Play Market.
  • У Міністерстві оборони пояснили, що станом на 11 годину 20 травня ще немає остаточної статистики. Адже люди постійно йдуть, дані оновлюються.
  • Речник міністерства оборони України Дмитро Лазуткін пояснював, що орієнтовно 260 тисяч українців оновили свої дані. Зареєструвались там 600 тисяч українців.