Колишні однопартійці та близькі впевнені - його загибель не була випадковістю, тож продовження розслідування - просто необхідне. Щоправда, заяви про активізацію слідчих дій, які, з посиланням на Генпрокуратуру, з’явилися днями, син "рухівця" - Тарас Чорновіл спростовує. Відкидає і прямий зв’язок із відкриттям справи проти екс-президента Леоніда Кучми.
"Та акція, яка відбулась по відкриттю кримінальної справи проти Кучми - означає, що всі, хто в той момент були при центральній владі сьогодні можуть бути притягнуті до будь-якої відповідальності. І можна було би піддати допитам і серйозно дістати інформацію від дуже багатьох можливих фігурантів тієї справи по В’ячеславу Чорноволу, але, очевидно, бракує політичної волі", - каже син В’ячеслава Чорновола, Народний депутат Тарас Чорновіл.
"Можна було би чекати відповідей від Пукача. Якби слідство також адресувало і йому запитання по Чорноволу, то я не виключаю, що він міг би привести до якихось слідів", - каже народний депутат, голова "НРУ" Борис Тарасюк.
За продовження розслідування виступає і родина В’ячеслава Чорновола. Втім, у питаннях ексгумації тіла політика, яке вже не раз піднімалось, вдова Атена Пашко і сестра Валентина залишаються непохитними.
"Йому погрожували і я поза всім іншим боялася того, що сталося. Тому що я знала, що так просто В’ячеслава Максимовича життя не закінчиться. І тому це нічого не дасть. Хто це зробив - хай роблять це без того, хай роблять без ексгумації, якось це занадто важко ексгумацію цю проводити", - каже вдова В’ячеслава Чорновола Атена Пашко.
Нагадаємо, В’ячеслав Чорновіл загинув 25 березня 1999 року у ДТП під Києвом. Трагедія сталася на 5-му кілометрі автотраси Бориспіль-Золотоноша. Автомобіль Чорновола врізався в "КамАЗ" з причепом, який розвертався посеред шосе.