Як повідомив у прямому ефірі кореспондент 24 каналу, українські війська відійшли на 350-500 метрів, а проросійські бойовики аж на 1600 метрів.

Читайте також: Військовополонений чи дезертир: мати бійця доводить, що її син не зраджував Україну

Представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма також був присутній та особисто контролював розведення. Вже сьогодні, 28 червня, почнуть розбирати українські позиції. Зокрема планують прибрати бетонні плити.

Хоча раніше у штабі ООС наголосили, що "у разі відсутності подальших кроків з відведення російсько-окупаційних військ за визначені рубежі українські військові негайно повернуться на свої позиці".

Натомість проросійські бойовики збережуть свої позиції, адже вони ще давно залили їх бетоном, тож розібрати – не вдасться. Також варто додати, що через відхід військ у "сірій зоні" опинилися 74 будинки. І якщо там, як планується, знімуть мінні поля, то бойовики зможуть спокійно зайти в Станицю Луганську. Тобто безпосередньо в тил українських захисників.


Мапа окупованих територій: 24 канал

До слова, 26 червня штаб ООС повідомив про початок першого етапу відведення українських підрозділів під наглядом ОБСЄ. 27 червня прес-центр ООС повідомив, що в районі Станиці Луганської противник завершив перший етап відведення своїх сил і відійшов від пішохідного моста, відповідно до домовленості, досягнутої в рамках перемовин Тристоронньої контактної групи ще 20 вересня 2016 року.