За їхніми словами, люди будуть ходити з радіомітками, приймаючи та зчитуючи інформацію з навколишніх джерел.
Радіочастотна ідентифікація дозволяє зчитувати або записувати інформацію, яка зберігається на радіочастотних мітках. Ця технологія вже широко використовується у повсякденному житті, починаючи з карток доступу до метро, і закінчуючи моментальним скануванням бібліотеки. Проте нові можливості цієї технології дозволяють зчитувати радіочастотні мітки на відстані до 10 метрів і більше, що відкриває необмежені можливості для розвитку нових шляхів її використання. В українських компаніях, які продають ці технології, кажуть, що попит на них за останній рік зріс удвічі.
Закордоном вже навіть є прецеденти вживлення таких міток людям під шкіру. Це викликало обурення з боку громадськості і правозахисних організацій, адже за умови масштабного поширення може призвести до тотального контролю дій громадян з боку держави.
В Україні наразі про таке застосування RFID чи хоча би його використання у виробництві водійських посвідчень та інших документів не йдеться. Проте активно запроваджуються радіочастотні системи доступу на різні об'єкти складського та бібліотечного обліку. Крім того, з'являється все більше розважальних закладів, які практикують розрахунок за спожиті послуги за допомогою радіочастотних браслетів.