На відео цей момент зафіксував дрон наших захисників. Українські військові привітали цей крок і попросили загарбників зробити подібний обстріл своїх "на біс".

Дивіться також Як поповнюється фонд обміну полонених: у ГУР розповіли про 2 шляхи

Росіяни обстріляли своїх солдатів із "Сонцепьока"

На відеоролику, який виклали бійці 47 окремої механізованої бригади видно, як ділянкою дороги між полів рухається російський танк. Услід за ним їхали російські бронемашини.

Далі в якийсь момент відбувається влучання у цю техніку окупантів. Так, спочатку росіяни обстріляли танк своїх побратимів, а згодом і самі броньові автомобілі.

Окупанти обстріляли власних солдатів із "Сонцепьока" / Відео 47 окремої механізованої бригади

Після того, як ворожий десант висадився та стрибнув у траншеї, починається найцікавіше. По росіянах б'є їхній же "Солнцепьок",
– зазначили українські військові.

Варто зазначити, що наразі достеменно невідомо, скільки саме окупантів постраждали під час цього "братнього бою". Водночас за цим відео можна упевнитися, що російські військові своїх солдатів добивають самі.

Росіяни не вперше гатять по своїх побратимах

  • Російські телеграм-канали 16 вересня повідомили, що у селищі Райське в тимчасово окупованій Херсонській області російський загарбник відкрив вогонь по своїх побратимах. Так, внаслідок інциденту троє російських солдатів стали "двохсотими".
  • До цього у тимчасово окупованому Севастополі у Криму росіяни у паніці влаштували між собою перестрілку. В результаті двоє окупантів пішли на "концерт Кобзона"
  • Крім цього, "самоліквідувалися" окупанти й на тимчасово окупованій Херсонській області. Зокрема, вони понапивалися горілки, почали перестрілку та вбили близько 5 росіян.
  • ГУР МО також отримало нове перехоплення, де росіянин зізнається, що вбив свої товаришів по службі. Це він зробив під дією наркотичного засобу.