Про це 24 Каналу розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров, зауваживши, що рух опору продовжує працювати на тимчасово окупованих територіях. Попри тотальну небезпеку, методи постійно вдосконалюються.

Дивіться також Брав у полон російського мера: історія 20-річного добровольця-штурмовика "Маестро"

Є два різновиди спротиву

Як наголосив Федоров, насамперед існує так званий "мовчазний" спротив, куди входить рух "Жовта стрічка" та інші. Вони підтримують жителів тимчасово окупованих територій, розвішують стрічки, роблять графіті тощо.

Є також й інший напрямок спротиву. Він спрямований на ліквідацію окупантів та колаборантів. До прикладу, буквально за останні півтора тижня провели дві гучні операції. Нещодавно стався вибух під час збору штабу росгвардійців. Достеменно відомо, що троє окупантів загинули. Але це точно не всі жертви.

Дивіться також – Скабєєва зізналася про свій найбільший страх

Окрім того, російські війська замовили доставку їжі у свій пункт дислокації. Після цього щонайменше 10 загарбників відвезли до лікарні з отруєнням від щурячої отрути. Можливо, більше вони так їсти не зможуть.

Вороги перевернули кафе, де готувалася їжа, але нічого не знайшли. Цікаво, що не знайшли кур'єра, який доставляв їжу. Ліквідація окупантів триває на різних напрямках,
– сказав Федоров.

Втрати Росії у війні проти України: коротко

  • Росія зазнала колосальних втрат з початку повномасштабної війни проти України. Вторгнення почалося 24 лютого 2022 року.
  • З того часу українські військові знищили понад 320 тисяч окупантів. А за 21 листопада ця цифра зросла на 850 одиниць.
  • Також Росія втратила 5 446 танків, 10 188 бойових броньованих машин, 7 769 артилерійських систем, 899 РСЗВ, 589 засобів ППО, 323 літаки тощо.