На фейсбуці Чорногірського гірського пошуково-рятувального посту повідомили, що на вершині гори Піп Іван зафіксували стовпчики термометрів на позначці у -13. Крім того, на вершині висока вологість.

До теми На Говерлі у Карпатах зійшла лавина: госпіталізували жінку та дитину

Погодні умови на горі Піп Іван

"Станом на 11:00 17 січня 2022 року на горі Піп Іван Чорногірський – хмарно, туман (видимість до 20 метрів), вітер західний, пориви до 20 метрів на секунду, висока вологість (відбувається обмерзання)", – мовиться у повідомленні гірської рятувальної служби.

Як врятуватись під час сходження лавини: інфографіка 24 каналуНебезпека у зимових Карпатах: останні новини

  • У Карпатах 10 січня рятувальники попередили про велику ймовірність сходження лавин. Мовилось про те, що небезпека чатує на високогір'ях Закарпаття та Івано-Франківської області.
  • У Закарпатській області на горі Драгобрат 10 січня загубилися туристи. Інцидент трапився, коли вони каталися на лижах і через туман з'їхали не в той бік.
  • У Карпатах 15 січня із туристами, які підіймалися на Говерлу, трапилася трагедія. Троє людей під час сходження на вершину зірвалися в обрив.

Читати повний текст публікації:

Увага! Погіршення погодних умов! Станом на 11:00, 17.01.2022 на горі Піп Іван Чорногірський хмарно, туман (видимість до 20 метрів), вітер західний, пориви до 20 метрів на секунду, температура повітря -13, висока вологість (відбувається обмерзання). Рекомендуємо утриматись від виходу у високогір'я!

Корисно – Як врятуватися, якщо ви загубились в горах: дивіться відео