Про це розповів міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто. Він також уточнив, хто саме буде представляти країну на Саміті миру.

Дивіться також Саміт миру може бути досить значущим для світу: що на це вказує

Угорщина візьме участь у Саміті миру у Швейцарії

Очільник угорського МЗС заявив, що Угорщина братиме участь у Саміті миру у Швейцарії 15 – 16 червня.

Причина нашої участі в тому, що ми абсолютно на боці миру, а тому ми беремо участь у всіх заходах, де мир стоїть на порядку денному,
– наголосив угорський міністр.

Відповідаючи на запитання журналіста, він зазначив, що Угорщина буде представлена на конференції на рівні міністра закордонних справ.

"Ми поважаємо мирні зусилля Швейцарії, ми будемо брати участь на рівні міністра закордонних справ", – додав він, також зазначивши, що говорити про мир завжди корисно.

Водночас Петер Сійярто висловився і про відсутність Росії на саміті.

Ми вважаємо, що реальних результатів можна очікувати, якщо всі будуть за столом переговорів,
– резюмував він.

Глобальний саміт миру: останні новини

  • У Швейцарії 15 – 16 червня відбудеться Глобальний саміт миру. Свою участь у ньому вже підтвердили лідери 107 країн світу.
  • Єлисейський палац 5 червня підтвердив участь президента Франції у Саміті миру. В адміністрації Макрона повідомили, що Франція не лише має намір надавати Україні військову допомогу у довгостроковій перспективі, а й "надавати політичну та дипломатичну підтримку".
  • Свою участь у заході підтвердила також і ООН. Поки невідомо достеменно, хто з посадовців ООН поїде у Швейцарію. Однак ближче до дати проведення заходу обіцяють розкрити ім'я делегата.