Джерела 24 Каналу поділились ексклюзивними фото та відео з місця ліквідації зрадника Киви. Ця унікальна спецоперація СБУ готувалась тривалий час і була успішно реалізована Службою.

До теми Маленький гвинтик у руках Путіна, Авакова та Медведчука: ким був зрадник Ілля Кива

Ексклюзивні кадри з місця ліквідації Киви

На кадрах, які надали джерела, тіло злочинця Киви лежить на снігу, а біля нього – видніються плями крові.


Киву ліквідували у Підмосков'ї / Фото надане 24 Каналу

Також джерела показали зброю, з якої ліквідували зрадника, а також відмітили на карті місце смерті Киви.


Зброя, з якої ліквідували Киву / Фото надане 24 Каналу


Місце, де ліквідували зрадника / Фото надане 24 Каналу

Окремо на ексклюзивному відео видно спостережний пункт, де на зрадника очікувало заслужене покарання. До речі, саме недалеко від цього місця Кива часто знімав свої численні антиукраїнські відео.

Де ліквідували Киву: дивіться відео

Як розповідають джерела в Службі, Кива був однією з пріоритетних цілей. Його "вели" давно, вивчали до деталей маршрути пересування, розпорядок дня та звички. Попри серйозну охорону, СБУ ліквідувала його під Москвою.

Це сигнал усім зрадникам та військовим злочинцям, якій перейшли на сторону ворога. Пам'ятайте – Росія вас не захистить. Як зазначав раніше голова СБУ Василь Малюк, смерть – це єдина перспектива, яка чекає ворогів України,
– зазначили джерела.

Ліквідація зрадника Киви: головне

  • 6 грудня у Підмосков'ї знайшли мертвим зрадника України, колаборанта і втікача Іллю Киву. Тіло виявилли на території паркової зони готелю "Величъ Country Club" у селі Супонєво, що у Підмосков'ї.
  • Ліквідація Киви – це спецоперація СБУ. Згодом це підтвердили джерела 24 Каналу.
  • У Росії заявили, що на тілі Киви виявили 2 кульових поранення, а також повідомили про початок розслідування. До слова, у російських аеропортах через це почався справжнісінький хаос. Правоохоронці перевіряли усіх мандрівників, особливо – іноземців та громадян, що мають прописку в південних регіонах Росії. Перевірку також влаштували й в готелі, де жив зрадник.