Василь Малюк у фільмі 1+1 "Бахмут. Дорога життя" розповів про колосальні втрати ворога, яких він зазнав навесні. Їх завдали бійці Центру спеціальних операцій "А".

Читайте також Ті, що жалять прямо в серце: більшість снайперів ЦСО "А" СБУ є чемпіонами світу

За 4 бойові виходи майже 80 одиниць

За словами глави СБУ Василя Малюка, одна з груп бійців Центру спеціальних операцій "А" змогла знищити 79 одиниць техніки. Такої результативності вдалося досягнути за чотири бойові виходи.

Він зауважив, що спецпризначенці СБУ спільно з Силами оборони впродовж тривалого часу утримували "Дорогу життя" – важливу логістичну артерію. Це вони робили, щоб виграти час, необхідний українським військовим для перегрупування. Також це не дозволяло окупантам просуватися.

За словами Малюка, важливу роль у боях на Донеччині зіграли FPV-дрони. Власне, спецпризначенці СБУ були одними з перших, хто використовував їх під час виконання бойової роботи. Для цього дрони попередньо вдосконалювали, а також адаптували під певні задачі.

СБУ є лідером за кількістю знищеної бронетехніки з допомогою ударних безпілотників. Одна з наших груп за чотири бойових виходи повністю знищила 79 одиниць техніки. Дрон, який вартує від 450 до двох тисяч доларів, палить багатомільйонний танк. Це дуже зрозуміла арифметика, яка доводить ефективність дронів,
– наголосив Малюк.