Джерела 24 Каналу в СБУ надали відео успішної атаки на електричну підстанцію. Саме до неї були підключені важливі військові об'єкти Росії.

Дивіться також Відповідь на дії Росії неодмінно буде: відверте інтерв'ю з Подоляком про загрози взимку

СБУ атакувала електричну підстанцію

На відео видно, як дрони влучно відпрацювали по цілі. Хоча російське міноборони розповідає, що нібито було "знищено 11 українських безпілотників" у Курській області.

Завдяки черговій спецоперації Служби безпеки окупанти починають розуміти, що блекаут – не просто іноземне слово, а реальність, яка уже стоїть у них на порозі. Якщо Росія і далі буде обстрілювати наші об'єкти інфраструктури, отримає у відповідь ще більше "бавовни",
– сказало джерело 24 Каналу в СБУ.

СБУ атакувала електричну підстанцію у Курській області: дивіться відео

У Росії підтвердили, що у населеному пункті Біла Бєловського району безпілотник скинув два вибухові пристрої на підстанцію. Унаслідок атаки один із трансформаторів загорівся і знеструмлено п'ять населених пунктів.

Атаки на енергетичну інфраструктуру Росії: деталі

  • Глава ГУР МО Кирило Буданов заявив, що метою атак українських дронів по території Росії є уповільнити виробництво російського озброєння. Відтак, Україна атакує винятково ту інфраструктуру, яка пов'язана з виробництвом зброї.
  • Так, 26 вересня джерела 24 Каналу в СБУ підтвердили, що саме їхній дрон скинув вибухівку на електропідстанцію у селі Снагость у Курській області. Без світла були відразу 7 населених пунктів.
  • У СБУ попередили росіян, що вони отримуватимуть відповідь, якщо продовжать атаки на енергетичний сектор України. Міністр оборони Рустем Умєров теж попередив росіян, що Україна не забариться з відповіддю, якщо окупанти атакуватимуть енергетичну інфраструктуру.