На сьогодні у Клітицьку 40 хат. У кожної третьої родини цього села є автомобіль, але бездоріжжя змушує людей задуматись над переїздом. У заяви Кабміну про пріоритетніть ремонту доріг селяни також не вірять.

"Ми запланували 100 тисяч гривень в бюджеті, вони нам виділили з обласного 20 тисяч. Ми, звичайно, не згідні на таке співфінансування", – заявив сільський голова Клітицька Степан Склезь.

Тож люди вирішили відремонтувати дорогу за власні гроші. Загалом зібрали 50 тисяч гривень. А тоді взялися до роботи з власними тракторами, бетонозмішувачами, самі носять воду і пісок.

Про капітальний ремонт наразі не йдеться, адже зібраних грошей вистачить, аби залатати ями. Наразі люди відновили 3 кілометри дороги, сподіваються, що про ями не будуть згадувати щонайменше два роки.

Читайте також: Українські дороги офіційно ввійшли в ТОП-найгірших у світі

Тим часом чиновники замість того, аби підтримати селян, заявили, що такий ремонт не вихід. Однак, як вирішити ситуацію в Автодорі Волині не кажуть. При цьому чиновники додають, що область може виділити на проблемну дорогу 200 тисяч гривень. Втім цієї суми аж ніяк не вистачить.

"В нас було фінансування на всю область, на 4300 км доріг аж 35 мільйонів гривень. Конкретно дана дорога протяжністю 8-8,5 км, щоб її зробити, асфальтобетоном перекрити, потрібно 20-25 млн, тобто кошти області фактично всі мають піти на одну окрему дорогу", – заявив начальник Служби автодоріг у Волинській області Анатолій Посполітак.

Тож люди не чекатимуть на допомогу, а продовжать ремонт самотужки. До роботи повернуться за кілька тижнів, коли закінчаться жнива.