Про це він розповів в інтерв'ю DW. Він пояснив: "Мені поки важко судити. І ті, з ким я спілкуюся в Європі і в Україні, поки не розуміють, чого він хоче і які в нього цілі"

Цікаво! Про Путіна, повернення Криму та сім'ю: Сенцов дав велике інтерв'ю

За його словами, він бачився з президентом лише двічі – в аеропорту та на форумі YES.

"Я дивився на нього, мені було цікаво зрозуміти, всередині він щирий чи прикидається. Мені це було дуже важливо", – розповів режисер.

І висновок, який я зробив попередньо для себе, це те, що він щирий, коли говорить те, що він говорить, і хоче робити те, що говорить. Питання в тому, чи зможе він це зробити,
– додав Сенцов.

До слова, 13 вересня Олег Сенцов під час свого виступу на форумі YES подарував Володимиру Зеленському тюремну синьо-жовту банку, з якою пройшов усі тюрми РФ. В неї поклав свій нагрудний знак, який носив у російській в'язниці. Та пояснив, що Україні треба започаткувати добру традицію й складати в цю банку нагрудні знаки звільнених бранців.

Що відомо про затримання та звільнення Сенцова?Українського режисера затримали в окупованому Криму у 2014 році. Його разом з активістом Олександром Кольченком звинуватили у підготовці терактів. Сенцову дали до 20 років російської колонії суворого режиму, а Кольченка засудили на 10 років.

У 2018 році Сенцов оголосив голодування, яке тривало 145 днів, вимагаючи звільнити усіх політв'язнів Кремля. Припинив його через загрозу примусового годування.

Повернувся В Україну режисер 7 вересня разом з іншими 34 політв'язнями та військовополоненими моряками під час обміну полоненими з Росією.