Залишаються питання щодо інших моментів, зокрема нібито про евакуацію родин російських офіцерів з Придністров'я.

Читайте Кремль готується до анексії на території України: що відомо про підлий план окупантів

Нюанси щодо військ у Придністров'ї

По-перше, поки що ні в яких наших ЗМІ, зокрема й за інсайдерською інформацією, не проходили відомості про можливу евакуацію сімей російських офіцерів із Придністров'я.

По-друге, в армії Придністров'я – не "300 російських військових", а до 8 тисяч місцевих жителів, і ще приблизно стільки ж резервістів і контрактників, тобто до 15 тисяч.

Важливо Психологія боягузів і покидьків: чому Росія напала на Україну

Інші загрози

По-третє, хоча можна погодитися з оцінкою про те, що технічний стан бронетехніки, танків та артилерії Лівобережжя (ПМР) дійсно далеко не в кращому стані, а значна частина боєприпасів просто не підлягає транспортуванню (до цього висновку вперше дійшли ще до 2014 – 2015 рр.), але не будемо забувати, що на складах у селі Колбасна – до 20 тисяч тонн цих боєприпасів.

У разі їхнього навмисного або випадкового підриву чималих збитків буде завдано не тільки власне Кам'янському та Рибницькому районам Лівобережної Молдови, а й прилеглим районам Правобережної Молдови, а також і низці населених пунктів Одеської області України, не кажучи вже про можливу кількість жертв. Вважаю, що все це необхідно брати до уваги при плануванні такого роду операцій.

Цікаво – Росія штовхає білорусів до локального конфлікту з Польщею: дивіться відео