Сестра "Ореста" про його повернення й тих, хто ще в полоні

У переліку звільнених з полону був і Дмитро Козацький з позивним "Орест". Хлопець став одним із найвпізнаваніших захисників "Азовсталі", адже його фото, які розлетілися по всьому світу, змусили людей вимагати повернення захисників додому та вселили надію, що "світло переможе". Так, сестра "Ореста" поділилася радісними емоціями після зустрічі та закликали пам'ятати про тих, хто ще перебуває в полоні.

Головне Ворог випустив 9 ракет по Запоріжжю, деталі про повернення захисників: основне за 211 день війни

Сестра пресофіцера полку захисників "Азовсталі" повідомила, що 22 вересня зустрілася з братом.

Сьогодні сталася подія, якої я чекала 7 місяців – я зустрілася з моїм Дімою. Я не вірю, справді. Сьогодні його обняла і відчула просто шкіру і кістки,
– заявила дівчина.

Вона радісно розповіла, що це дійсно її брат, адже "говорив як Діма, поводив себе як Діма, і навіть пробував щось там командувати".

За словами сестри героя, сьогоднішня зустріч дала їй зрозуміти, що українських героїв і героїнь ніхто і ніколи не зламає. Їх можуть морити голодом, катувати тощо, але український дух не зламати. Вони продовжуватимуть боротися за Україну.

Вона також подякувала усім за підтримку, і додала, що детальніша інформація буде згодом.

Крім того, дівчина закликала пам'ятати про тих, хто наразі продовжує перебувати у полоні на російській території. Вона наголосила, що не слід цією подією масштабного повернення забувати про них. Навпаки – треба робити все, аби повернути кожного українця.

Повернення українських захисників з полону: коротко

Більше про це – унікальні кадри повернення українських військових з полону: дивитись відео