росія багато років фінансує тероризм, – Латвія

Латвійські політики наголосили, що росія вже багато років підтримує та фінансує терористів. Робить це кремль різними способами.

Читайте також Глава Пентагону прибув у Латвію, аби обговорити підтримку України

росія – найбільший постачальник зброї для режиму Асада в Сирії та примусовий орган у справах про отруєння сім'ї Скрипалів і збиття літака MH-17. В Україні росія обрала подібну – жорстоку, аморальну та незаконну тактику, використовуючи заборонену зброю та націлюючись на цивільних,
– заявив голова комісії у закордонних справах Сейму Ріхардс Кольс.

Він наголосив, що росія чинить проти України насильство, щоб досягти політичних цілей. Латвійські чиновники перерахували й засудили жахливі злочини росії проти мирних українців. У заяві політики згадали жертв російської агресії та висловили солідарність з нашим народом.

У Зеленського подякували Латвії

В Офісі Президента України вже відреагували на важливе рішення латвійського Сейму. Андрій Єрмак заявив, що такий крок має стати прикладом для інших держав ЄС та подякував за нього Ризі.

До теми На кордоні з Латвією росіян просять підписати документ про засудження війни в Україні

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба також подякував Латвії і наголосив, що це рішення було дуже вчасним.

росія давно заслужила цей статус своїми діями в Україні та за її межами. Україна закликає інші держави та організації наслідувати її приклад,
– підкреслив міністр.

Додамо, що з 5 серпня Латвія перестала видавати візи громадянам росії. Єдиний виняток – якщо ті їдуть на похорони до близьких родичів. Таке саме рішення схвалила й Болгарія, щоправда – без жодних винятків.

Це може вас зацікавити – як Зеленський виступав у парламенті Латвії: відео