Віталій Шабунін – керівник Центру протидії корупції – вважає, що Зеленський збрехав, що у нього немає повноважень. Натомість наголосив, що він єдиний, хто має право звільняти і призначати керівника свого Офісу і заступників.

До теми Петицію про відставку Татарова підписав "Джо Байден": влада каже про хакерську атаку

Шабунін зазначив, що 25 тисяч громадян скористались своїм правом і звернулись до президента з петицією. За законом, він зобов'язаний її розглянути. Він це зробив, але "потрібно було написати правду, на кшталт "я не хочу звільняти Татарова".

Мені важко коментувати таку очевидну брехню. Отже, Татаров йому більш важливий, ніж прямі норми закону,
– вважає Шабунін.

Надія була, – глава ЦПК

"У мене була надія на здоровий політичний глузд. Видно, ми переоцінили президента. Це більше його, ніж наша проблема", – додав антикорупціонер.

Він наголосив, що в деяких випадках – фіксація позиції завжди має більше значення, ніж її наявність. "Президент позицію зафіксував. І на тому дякуємо", – підсумував Шабунін.

Шабунін про реакцію Зеленського на петицію: відео

Справа Татарова: коротко

  • Олега Татарова підозрюють у причетності до корупційного скандалу. Мовиться про схему з квартирами Національної гвардії – там збитки сягнули 81 мільйону гривень.
  • Татарову у грудні 2020 року мали обрати запобіжний захід, але цього не сталося. Причина – Офіс генпрокурора забрав справу з НАБУ та передав до СБУ.
  • Генпрокурорка Ірина Венедіктова також мала передати до суду матеріали у справі Татарова, але не зробила цього.
  • Антикорупційний суд 18 березня провів останнє засідання, провадження закрили.