Коли Росія програє війну саме вони можуть вчинити самосуд над диктатором. Про це в ефірі 24 Каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман.

Дивіться також Компенсація за провали: як у Кремлі надумали здерти з росіян 40 мільярдів доларів

Політтехнолог переконаний, що в світовому суспільстві Путін не зможе вийти сухим з води за жодних обставин.

Він більше не буде прийнятим у світі. Не буде політичним лідером, який зустрічається з іншими політичними лідерами. Це неможливо, взагалі ні за яких умов,
– наголосив мовець.

Що на Путіна чекає в Росії

Натомість в Гаазі очільник країни-терористки може опинитися з малою ймовірністю, вважає Шейтельман. Свої ж Путіна будуть грабувати, грабувати його дітей і не видадуть його Міжнародному суду, аби той не розповів про воєнні злочини інших.

Навіть якщо Росія програла, Путіна скинули, то навіщо ж його видавати, він їм самим потрібен, в нього багато грошей. З нього спочатку можна отримати всі 200, 300 чи скільки в нього там мільярдів доларів. Заберуть всі гроші, а далі знищать фізично,
– додав мовець.

Шейтельман розповів як Путін може розплатитися за воєнні злочини: дивитись відео

Є інший вихід

За словами експерта, в Путіна є один спосіб вийти сухим з води – залишатися президентом Росії ще десятиліттями.

Він припустив, якщо після початку українського контрнаступу кремлівський диктатор виведе своє військо з України, не підписуючи миру, то далі Росія продовжуватиме жити так само. Буде повністю закритою, перебуватиме під санкціями, але житиме. Продовжуватиме продавати нафту в Індію задешево, і Путін ще багато років буде президентом. А всі олігархи роз'їдуться по Італіях і чекатимуть поки він помре, резюмував Шейтельман.

Невдоволення російських еліт наростає

  • Речник головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов повідомив, що російські олігархи уже зараз намагаються виходити на контакти і домовлятися про персональні гарантії безпеки.
  • Видання The Guardian, посилаючись на свої джерела, оприлюднило слова прессекретаря Путіна Дмитрія Пєскова про те, що російській еліті варто готуватися до затяжної війни. Бізнесменам такі слова надовго зіпсували настрій.
  • Також по російських елітах вдарила втрата Росією ринку енергоносіїв в Європі. Нагадаємо, за минулий рік частка Росії там скоротилася з 31% до 4%. Більше того курс російського рубля впав на понад 20%.