Назад в "совок"

І це, звичайно, буде не Радянський Соціалістичний Союз. Але російською мовою це можуть назвати "Союз суверенных славянских республик". Так само буде, як СССР. І англійською мовою також буде USSR в цьому випадку.

До теми Бал у сатани: чи вдасться путіну воскресити головного "монстра" ХХ сторіччя 15 липня

Але в тій ситуації, в яку він потрапив в Україні, я не розумію, як він це може зробити. З самого початку я вважав, що путін буде в грудні щось таке створювати, як союз між росією та білоруссю, й долучатиме до нього псевдореспубліки російських терористів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Придністров’я і, мабуть, також Південну Осетію й навіть Абхазію.

Але зараз, коли статус цих псевдореспублік незрозумілий, з Україною війна, білорусь також в цьому випадку, я вважаю, буде утримуватись від цього. Тому я не розумію, як це можна створити чисто технічно.

Мрії кривавого карлика залишаться мріями

Припустимо, що Луганщина буде повністю окупована. Тоді вони можуть сказати: "Окей, ця псевдореспубліка вже існує у своїх визнаних російською федерацією кордонах. Отже, вона існує як країна".

Важливе Удар росіян по Вінниці окреслив три пункти на майбутнє

А території Донеччини чи Херсонщини – вони всі окуповані частково. Якщо їх долучають, то що – вони долучають до складу цього "Радянського Союзу" території в стані війни? Я вважаю, що це буде дуже складно.

Актуальне – який новий божевільний закон підписав путін: дивіться відео