Це чи не єдиний депутат в Україні, що сидів при трьох президентах з п'яти. Він вже пережив один замах і зміг повернути собі недоторканість попри корупційну справу.

Читайте також: Хто і чому скоїв замах на Мосійчука: думка експерта

Ігор Мосійчук розпочинав свою кар'єру в Полтавській області. Там, ще у 90-х, став членом УНА-УНСО. Вже у 1996 році вперше потрапив за ґрати. Після звільнення переїжджає на Київщину і стає депутатом у Василькові. Журналісти програми Агенти ЦРУ робили розслідування про ті часи Мосійчука. Місцеві й досі пам‘ятають діяльність депутата.

Мосійчук і його банда умудрилися спотворити результати народного волевиявлення і зробити Іващенко мером. Це навіть була не політика, це було залякування. Тут місцевих підприємців залякували – били вікна та палили автівки,
– прокоментував громадський активіст Владислав Сергієнко.

У Василькові нинішнього нардепа знову посадили. Цього разу за звинуваченням у підготовці терактів. Його та ще двох так званих "Васильківських терористів" – депутатів Сергія Бевза та Володимира Шпару – запідозрили у підготовці підриву пам'ятника Леніну в центрі Борисполя та ще одного в Києві на День незалежності.

Суд відправив їх за ґрати у 2014 році. Сидіти мали б шість років. Та революція внесла свої корективи. Вже за місяць "васильківських терористів" визнали політв'язнями режиму Януковича та амністували. Після звільнення Ігор Мосійчук вступив до лав "Азову" де працював прес-секретарем і особисто погрожував Президентові Чечні Рамзану Кадирову.

Прийдемо за тобою. Прийдемо за тобою в Грозний. Ми допоможемо нашим братам звільнити Ічкерію від таких собак як ти. Слава Україні. Слава вільній Ічкерії,
– йдеться у зверненні Мосійчука до Кадирова.

Однак в лавах "Азову" Мосійчук надовго не затримався, а кривава Вендета так і не відбулася.

"Наші шляхи розійшлися. У нього свій політичний шлях, у нас свій військовий. Так що немає сенсу коментувати", – заявив екс-командир полку "Азов" Національної гвардії України Андрій Білецький.

Читайте також: Помічник Мосійчука відбувся двома роками умовно за побиття прокурора

Без діла Мосійчук не залишився й одразу сів у м'яке депутатське крісло. Цього разу Київради. Та й там "відзначився". Та скандальний норов не завадив політичній кар'єрі, а навпаки. За списками партії Ляшка Мосійчук став народним депутатом Верховної ради восьмого скликання. І тут вже дав волю собі на повну. То з Луценко в Раді поб'ється, то пляшку з водою жбурне в голову колезі-депутату.