Один із героїв розслідування – обласний чернігівський прокурор Володимир Комашко. Його біографія ретельно підчищена та прихована. Але "скелети у шафі" прокурора віднайшлися на неофіційних ресурсах. Згідно із декларацією в 2014 році прокурор виявився бідним, як церковна миша.

А вже у 2015 законник задекларував автомобіль і одну земельну ділянку на себе, і ще дві на дружину. На додаток – володіння всією родиною квартирою у п'ять квадратних метрів. Але це далеко не всі цікаві факти із декларацій прокурора.

Ще один декларант – заступник прокурора сумської області Сергій Маслюк. В прокуратурі він пропрацював чи не все життя та, вочевидь, на прокурорську зарплатню зміг забезпечити не лише себе, а й усю родину.

Читайте також: Як прокурори наживаються поза законом – розслідування

Вперше ім'я Сергія Маслюка згадується у пресі завдяки його автопарку. Місцеві журналісти вираховували прокурорські автівки після Революції гідності. Тоді, за даними різних видань – їх було шість, усі – високого класу – BMW, Mercedes, Acura, Toyota, Mazda та Infinity. Прокурорське помешкання на 100 квадратів в новобудові теж вартує недешево – близько двох мільйонів гривень.

Окрім цього, за містом Суми, у садовому товаристві "Олдиш" на земельній ділянці під садівництво заступник прокурора області "посадив" дачний будиночок аж на 120 квадратів.

Читайте також: Як чиновники нажили захмарні статки за одну зарплату: розслідування

А от рядовий прокурор Київської місцевої прокуратури Микита Ільїн – молодий, чуйний, талановитий та перспективний – своєю декларацією зворушив весь столичний регіон. Після електронного декларування про нього написали усі засоби масової інформації. Прокурор задекларував 3 квартири, 34 земельні ділянки, загальною площею 152 гектари, катер та Bentley дружини.

Більше про статки прокурорів – дивіться у розслідуванні.