Про це 24 Каналу розповів ведучий каналу "Ходорковський LIVE", російський опозиційний журналіст Сергій Асланян, зауваживши, що Чорноморський флот зараз є парадним і показовим.

Дивіться також По кораблю щомісяця: як Сили оборони знищують військовий флот Росії

Його придумали для того, щоб "гардітса". Тому удар по штабу Чорноморського флоту – це ефективно та красиво.

Україна звільнить Крим

Як наголосив Асланян, Чорноморський флот є бутафорією. Попри це, він несе загрозу, але не здатен здійснювати якісь масштабні військові операції.

Після багатьох зусиль українських військових від Чорноморського флоту лишилася лише символіка. Особливо це демонструє удар по штабу.

Тут з'ясувалося, що туди може прилетіти все що завгодно. Якщо у вас об'єкт №1 не прикритий ніяк, то це означає, що у вас проблеми з ППО,
– зауважив Асланян.

До теми – дивіться розмову з Сергієм Асланяном на ютубі 24 Каналу

Удари по штабу Чорноморського флоту – це лише початок. Україна обов'язково вижене російських окупантів з Криму та повністю звільнить свою територію.

Вибухи в Криму: коротко

  • Вересень виявився особливо спекотним для окупантів в Криму. Там неодноразово лунали вибухи на військових об'єктах.
  • Так, 23 вересня повідомляли про приліт поблизу 13 судноремонтного заводу Чорноморського флоту Росії у Севастополі. Там ремонтують військові кораблі загарбників.
  • Окрім цього, 22 вересня вдалося влучити у будівлю штабу Чорноморського флоту в Севастополі. Керівник української розвідки Кирило Буданов розповів про наслідки атаки.
  • З початку повномасштабного вторгнення Росія втратила колосальну кількість особового складу та військової техніки. З 24 лютого 2022 року українські військові знищили 275 460 окупантів.