Наразі основні та активні бойові дії відбуваються в Луганській та Донецькій областях. Вони досить масштабні, бо коли всі очікували наступу, то це і є той масштабний наступ, він вже почався, хоча можна сказати, що й не закінчувався певний час. Росія посилює тиск кількістю людей, який відправляє на смерть. Про це в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу сказав радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

Варте уваги В ОПУ відреагували на рішення SpaceX щодо обмеження зв'язку для українських військових

Смерть проти життя

За словами радника ОП, Владімір Путін "відтестував" своє суспільство, коли починав часткову мобілізацію в Росії. Він запропонував суспільству "отримати насолоду" від масово смерті дітей росіян. Кремлівський диктатор не побачив спротиву цієї концепції та зрозумів: в нього бездонна кількість людей, який можна відправляти на смерть.

"Ми живемо в іншій цивілізації від Росії. Хоча Європа певний час вважала, що Росія – це такі ж люди, як вони, тільки розмовляють російською мовою", – стверджує Михайло Подоляк.

Сьогодні вони розуміють, продовжив радник, що росіяни – це люди фактично з іншої планети чи паралельного всесвіту, де смерть за невідомі цілі чи цілі олігархів – це круто.

Як ми вже побачили, там люди готові вмирати і за автомобілі, які видають сім'ям загиблих, і за шуби. Це все виглядає дуже дивно. А ми живемо в іншому всесвіті – в нас цінується життя, ми хочемо мати "відкриті двері" – мандрувати по світу і жити в комфортних умовах, вибудовувати кар'єри, спілкуватися з друзями тощо.
– каже радник Офісу Президента.

Саме на це Путін робить ставку. Він розуміє, що в його таборі люди готові вмирати, натомість в Європі та Україні люди готові жити.

"Це дві різні світоглядні концепції – смерть проти життя. І в нього розрахунок на цю емоційну складову, на те, що життя поступиться смерті", – пояснює Подоляк.

Диктатор може кинути на війну 200 чи 300 тисяч людей, всі ці військові загинуть, але для Путіна це не має ніякої цінності. Водночас для України кожна смерть наших людей – це величезна трагедія.

Глава Кремля розуміє, що ресурсно не має ніяких "вундервафель" і "аналоговнєт", він програє нам тотально в озброєнні, тому вони постійно говорять, що передача бронетехніки та авіації – це пряме втручання НАТО у війну. Хоча міжнародне право говорить, що легальна передача зброї – це не втручання у конфлікт,
– наголошує радник ОП.

Тому що йде війна Росії проти України, і воює Україна. Будь-яка країна може допомогти державі, яка веде оборонну війну – в будь-якому обсязі, і це не є в рамках права втручанням у війну.

"Путін вважає, що в нього цього бездонного ресурсу смерті достатньо для того, щоб емоційно налякати Європу кількістю смертей у 21 столітті. Він каже, що росіян теж багато гину, а це молоді хлопці, які могли приїжджати у Європу і платити якісь туристичні збори. Диктатор нераціонально мислить", – підсумував радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

Втрати ворога: останні новини

  • Українські захисники продовжують давати відсіч ворогові, боронити нашу рідну землю. Лише за минулу добу військові української армії ліквідували 910 загарбників. Втрати бойової техніки противника також стрімко зростають.
  • На фронті гинуть не лише мобілізовані росіяни, а й вище керівництво. Так, від початку повномасштабної війни в Україні на "концерт Кобзона" вже відправилися понад 20 російських генералів.
  • Вочевидь, Путін налаштований на будь-які жертви заради хоча б якогось результату у війні з Україною. Як наголошує російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко, життя росіян для нього не має значення, а тому він буде йти в наступ доти, доки в Росії ще будуть залишатись чоловіки.