Війська не переміщуватимуть, але до цього заходу підготуються. Таким чином скоротять час, який потрібне для передислокації у разі активації Сил реагування НАТО.

Важливо Сигнал для країн НАТО, – аналітик про запуск ракет Росією під керівництвом Путіна

Таке рішення схвалили у міноборони Німеччини. Зауважимо, що для передислокації, тобто переміщення військ необхідне політичне рішення Ради НАТО.

НАТО може розмістити в Східній Європі нові бойові групи

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс думає про розміщення нових бойових груп у Східній Європі. Зокрема, у Румунії та Чорноморському регіоні.

Все через загрози Росії, оскільки ознак деескалації не бачать.

Загострення на Донбасі: останні новини

  • Бойовики на Донбасі протягом останніх двох діб вщент зривають "тишу". 17 лютого вони 60 разів відкривали вогонь. Гатили не тільки у бік позицій українських військових, а й по цивільній інфраструктурі. Зокрема, пустили снаряди у дитячий садок в Станиці Луганській та в школу у Вербівці.
  • Станом на 17:00 18 лютого вже було понад 50 порушень російських найманців. Під обстріли потрапила колона з гуманітарною допомогою ООН.
  • Особливо підступно те, що окупанти відкривають вогонь з житлових масивів, аби спровокувати наших бійців на відповідь. Українські військові на такі провокації не піддаються і не стріляють у бік мирних поселень.
  • Крім того, ватажки бойовиків поширили фейки, мовляв, Україна готує напад на Донбас. Місцевих жителів евакуюють в Росію.
  • Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний наголосив, що це брехня. Україна не планує жодних наступальних дій.

Може зацікавити – Брифінг щодо ситуації на Донбасі. Данілов та Верещук: