Військовий експерт Сергій Грабський розповів 24 Каналу, що Росія жодного разу не проводила випробування ядерних боєприпасів. Ба більше, Кремль навіть не уявляє, яку ядерну зброю він має, і на що ця зброя здатна.

Важливо Чи може Росія використати ядерну зброю у війні: Данілов дав чітку відповідь

Специфічний вид боєприпасів

В цьому сенсі серйозно розглядати "міркування" Симоньян – безглуздо.

До того ж термоядерна бомба – це специфічний вид боєприпасів, тому навіть не розглядаю потенційно можливості щодо її використання,
– зазначив військовий експерт.

Крім того, протягом останніх 50 років світ створив таку унікальну та високоефективну систему моніторингу та контролю за всіма ядерними об'єктами, що виключає можливість навіть думки про те, що така зброя може бути використана.

Військовий експерт спрогнозував, у якому стані перебуває російська ядерна зброя: дивіться відео

А Державний департамент повідомляє, що жодної зміни в експлуатації ядерних об'єктів не зафіксовано. І це, на думку військового експерта, має нас усіх заспокоювати.

"А такі гарячкові думки Симоньян можуть бути пов'язані з її бажанням привернути до себе увагу. Вона елементарно не розуміє, про що говорить і що таке взагалі ядерна зброя. І не тільки сама зброя, а весь комплекс дій, який пов'язані з цим", – наголосив Сергій Грабський.

До теми Росія може випробувати ракету з ядерним двигуном: раніше та падала через дві хвилини

Більше про скандальну заяву Маргарити Симоньян

  • Кремлівська пропагандистка озвучила можливий "сценарій" застосування ядерної зброї. Мовляв, він не передбачає можливість "бити по Вашингтону".
  • Вона зауважила, що єдиним наслідком вибуху стане виведення з ладу усієї радіоелектроніки, супутників та побутової техніки.
  • Водночас це розкриє "неймовірні" перспективи для росіян "повернутися 1993 рік" та "насолодитись" користуванням стаціонарними телефонами.